آخرین مقالات

اشتراک گذاری

اقدامات قبل از تزریق چربی

اقدامات قبل از تزریق چربی : تزریق چربی که دکتر ارشیا عبداللهی فرد در انجام آن مهارت زیادی دارد، یکی از بهترین و ایمن ترین روش های جوانسازی پوست است که سبب رفع چین و چروک های پوستی شده و علاوه بر آن خاصیت پرکنندگی نیز دارد ، بنابراین سبب افزایش حجم برخی از نقاط همچون لب ، گونه و غیره نیز می شود ؛ دریافت نتیجه مطلوب از این روش نیز همانند سایر روش های جوانسازی ، نیازمند رعایت نکات قبل و بعد از آن می باشد ، به همین علت در ذیل در رابطه با آن توضیح داده شده است.

اقدامات قبل از تزریق چربی

بهترین پزشک را انتخاب دارید:

برای اینکه بهترین و رضایت بخش ترین نتایج از هر روش درمانی یا زیبایی برای تان حاصل شود لازم است تا در انتخاب پزشک خود زمان و دقت زیادی را صرف کرده، مجرب ترین و ماهرترین پزشک را برگزینید. در غیر اینصورت نه تنها به نتیجه دلخواه خود دست نمی یابید بلکه امکان بروز مشکلاتی جبران ناپذیر نیز در شما وجود خواهد داشت.

این روش یک روش زیبایی بوده و هیچ ضرورتی برای اینکه هرچه سریع تر انجام شود وجود ندارد پس هیچ عذری برای کوتاهی در این امر پذیرفته نخواهد بود. لذا بهترین عملکرد را در انتخاب پزشک خود داشته باشید تا نیاز به صرف زمان و هزینه دوباره نداشته باشید.

ویژگی های یک پزشک خوب :

برای داشتن بهترین عملکرد در انتخاب بهترین پزشک، لازم است تا با ویژگی های یک پزشک خوب آشنا باشید. از همین رو ما در ذیل به تعدادی از مهم ترین ویژگی های پزشکان خوب اشاره نموده ایم:

 

 

 • با وجدان است یعنی این روش را فقط برای منافع مالی خود انجام نمی دهد. یک پزشک با وجدان این روش زیبایی را فقط برای افرادی انجام می دهد که مطمئن باشد با نتیجه رضایت بخشی برای آن ها همراه بوده و عوارضی را برای شان در پی نخواهد داشت.
 • صبور است و با مراجعان خود برخورد خوبی دارد. او به خوبی استرس بیماران خود را درک کرده و با ایجاد صمیمیت بین خود و بیمار و پاسخ به سوالات او، از استرس آن ها می کاهد.
 • با اصول ریاضی و زیبایی شناسی کاملاً آشناست و تزریق را به نحوی انجام می دهد که موجب زیبایی هرچه بیشتر فرد شود.
 • قدرت تصور خوبی دارد.
 • وقت زیادی را برای بیمار خود صرف می کند؛ او وضعیت سلامت فرد را به خوبی بررسی کرده و انتظارات او از تزریق را جویا می شود و غیره.

اقدامات قبل از تزریق چربی

 • کسانی که تصمیم به انجام این روش از جوانسازی پوست گرفته اند ، باید از یک هفته قبل از انجام آن از مصرف داروهایی که سبب رقیق شدن خون می شوند همچون آسپرین ، بروفن ، کپسول های امگا 3 و از این قبیل موارد اجتناب کنند ؛ چرا که مصرف این موارد سبب افزایش احتمال بروز کبودی در بیماران می شود.
 • افراد باید توجه کنند که از 3 روز قبل از انجام تزریق چربی ، از استفاده از کرم های موبر خودداری کنند.
 • مصرف نوشیدنی های حاوی الکل قبل از تزریق چربی ، سبب افزایش کبودی و تورم در بیماران می شود ؛ به همین علت به آن ها توصیه می شود از یک روز قبل از تزریق چربی از مصرف الکل اجتناب کنند.
 • به کسانی که تصمیم به انجام تزریق چربی گرفته اند ، توصیه می شود از 6 هفته قبل از انجام آن از استعمال دخانیات خودداری کنند ؛ چرا که مصرف سیگار قبل از آن سبب افزایش دوران نقاهت تزریق چربی می شود.
 • کسانی که تصمیم به انجام تزریق چربی گرفته اند ، باید روز قبل از تزریق چربی به وفور آب میل کنند.
 • قبل از انجام تزریق چربی ، پزشک معالج خود را از سوابق پزشکی تان مطلع نمایید.
 • در صورتی که تزریقات قبلی بیماران منجر به تورم بیش از حد شده باشد ، می توانند از چند روز قبل از تزریق چربی از آنتی هیستامین استفاده کنند.
 • مصرف به موقع و مرتب داروهای تجویزی پزشک از اهمیت به سزایی برخوردار است ، بنابراین در این باره دقت نمایید.

 

 

هزینه تزریق چربی

هزینه نهایی تزریق چربی ، بسته به پارامترهای بسیاری متغیر می باشد ؛ از این رو افرادی که قصد آگاهی از قیمت تزریق چربی را دارند ، باید به پزشک مراجعه نمایند.

دکتر عبداللهی فرد

عضو انجمن لیزر پزشکی ایران

 

نظرات

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات