تزریق چربی به دست

روش تزریق چربی به دست

تزریق چربی به دست : از نظر بسیاری از افراد تنها مبنای ظاهری تشخیص سن، چهره می باشد در حالیکه ظاهر دست ها نیز یکی از شاخص های مهم تشخیص سن و سال افراد بوده و تاثیر زیادی در جوان به نظر رسیدن آن ها دارد.

دست ها همواره در معرض انواع عوامل محیطی می باشند که این عامل و همینطور افزایش سن، موجب بروز نشانه های پیرپوستی همچون نازک شدن پوست دست ها، کاهش حجم آن ها و همچنین بروز لکه های پوستی در آن ها می شود. به همین دلیل جوان کردن پوست دست ها با تزریق چربی موجب معکوس نمودن روند پیری می شود.

 

تزریق چربی به دست

 

بهترین روش جوانسازی دست ها

در ابتدا باید بگوییم که تزریق چربی تنها روش جوانسازی دست ها نیست و روش های دیگری همچون تزریق ژل نیز به همین منظور وجود دارد؛ دکتر ارشیا عبداللهی فرد علی رغم سختی بیشتری که روش تزریق چربی به دست ها دارد به دلیل مزایای بیشمار این روش، آن را نسبت به تزریق ژل ارجح دانسته و به افراد توصیه می کنند که از روش تزریق چربی برای جوانتر کردن ظاهر دست های خود استفاده نمایند. از جمله مزایای تزریق چربی نسبت به تزریق ژل می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • مقرون به صرفه بودن: استفاده از ژل های مرغوب در حجم بالا معمولاً با هزینه زیادی برای افراد همراه هستند.
  • عدم ایجاد واکنش های آلرژیک: در این روش از چربی بدن خود فرد برای تزریق استفاده می شود، لذا احتمال بروز واکنش بسیار کمتر از ژل که ماده ای خارجی و غیرطبیعی است خواهد بود.
  • پیوند بهتر با بدن: چربی خیلی بهتر و سریع تر از ژل با بدن فرد تطبیق پیدا کرده و با آن پیوند خواهد خورد.

 

 

نحوه تزريـق چربی به دست

برای انجام این روش پزشک ابتدا اقدام به بی حس نمودن ناحیه چربی دهنده و چربی گیرنده می نماید. سپس چربی را از طریق روش لیپوساکشن و با دقت بسیار بالا از ناحیه چربی دهنده که به طور معمول از بین نواحی ران ها، باسن و شکم انتخاب می شود می نماید.

در مرحله بعدی چربی به دقت از ناخالصی ها جدا شده و چربی تصفیه شده با سوزن های بسیار نازکی به محل چربی گیرنده تزریق می گردد.

انتظارات بعد از تزريق چربی به پشت دست

افراد می بایست بعد از تزریق، توقع بروز مقداری کبودی، تورم، التهاب، قرمزی و حتی غیرقرینگی را داشته باشند که بعد از مدتی و با رعایت مراقبت هایی که به آن ها ارائه می شود برطرف خواهند شد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر