تزریق چربی به صورت

نحوه تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت : زیبایی، شادابی و جوانی صورت از گذشته و دیرباز مورد توجه مردم قرار داشته است زیرا اولین بخش بدن که دیده می شود، صورت است. تزریق چربی از جمله موثرترین روش های موجود برای جوانسازی، زیبایی و فرم دهی صورت بوده، موجب پر شدن صورت و جبران چربی تحلیل رفته، رفع چین و چروک ها، فرم دهی به گونه ها و لب ها می شود.

 

تزریق چربی به صورت

 

تزریق چربی چیست؟

در روش تزریق چربی ، میزان چربی مورد نیاز برای تزریق از نواحی مختلف بدن به خصوص ران، باسن و شکم که دارای چربی اضافی هستند برداشته شده و به نواحی دیگری که قرار به حجیم تر شدن آن ها است انتقال داده می شوند.

تزریق چربی در واقع نوعی پیوند چربی می باشد؛ به طور مثال اگر شما قصد برجسته تر کردن گونه های خود را داشته باشید یا بخواهید با روش تزریق چربی چین و چروک های خود را برطرف کنید پزشک با تکنیک های خاص میزان چربی مورد نیاز را از شکم یا سایر نواحی پرچربی گرفته و آن را به گونه شما منتقل می نماید.

مراحل تزریق چربـی به صورت

روش تزریق چربی به صورت در 3 مرحله ذیل انجام می شود:

برداشت چربی

در مرحله اول اندامی که قرار است از آن چربی برداشت شود مشخص شده، پزشک موضع مورد نظر را با مواد مخصوص ضدعفونی نموده و بعد از بی حس کردن آن با استفاده از سوزن ظریفی چربی مورد نیاز را خارج می نماید.

این مرحله باید با دقت زیادی انجام شود به نحوی که به سلول ها و بافت های چربی کوچکترین آسیبی وارد نگردد.

نکته ای که افراد باید به آن توجه نمایند این است که با خروج چربی لاغر نخواهند شد زیرا مقدار چربی خارج شده اندک بوده و در لاغری اندام مورد نظر تغییری ایجاد نمی کند.

 

 

خالص سازی چربی

چربی برداشت شده معمولاً خالص نبوده و برای تزریق به موادی که به چربی ها چسبیده اند نیازی نیست از همین رو لازم است تا چربی را از مایعات، خون و سایر مواد جدا نمود. پزشکان برای این کار یا از سانتریفیوژ استفاده نموده یا چربی های ناخالص را به وسیله سرم شستشو می دهند.

تزریق کردن چربی

در این مرحله پزشک اندام هدف که همان صورت است را ضدعفونی و سپس بی حس می نماید و میزان چربی مورد نیاز را به وسیله سرنگ و تکنیک های مخصوص به صورت تزریق می نماید.

نظرات بسته شده است.

Call Now Buttonتماس با دکتر