تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب : یکی از اعضای مهم صورت که در زیبایی تاثیر زیادی داشته لب ها می باشند که با گذشت زمان و بالا رفتن سن حجم، برجستگی و ارتفاع آن ها کم شده و از جذابیت افراد خواهد کاست.

استاندارد شکل لب ها

لب زیرین به طور استاندارد و طبیعی از لب بالایی حجیم تر و بزرگ تر بوده و نیمه چپ و راست هر یک از لب های فوقانی و تحتانی شبیه به هم بوده، حجم و تقارن آن ها در دو نیمه برابر است.

لب های برخی از افراد ممکن است به طور مادرزادی و به دلایل وراثتی نازک بوده، متقارن نباشد یا دارای بدشکلی هایی باشد یا تمام این ایرادات به دلیل افزایش سن در آن ها ایجاد شده باشد که تمامی آن ها با تزریق ژل لب که یکی از روش های جوانسازی است قابل رفع هستند.

 

تزریق ژل لب

 

نحوه تزریق ژل لب

نکته ای که بیش از هر فاکتور دیگری در مطلوب بودن نتیجه تزریق ژل به لب ها موثر است میزان مهارت پزشک معالج در شناخت کافی از اجزای صورت و ساختمان پوست و همچنین آشنایی کامل با تکنیک روش مورد نظر که در برگیرنده قرار دادن مواد در لایه های مناسب پوست، مقدار تزریق و محل مناسب می باشد.

نوع ماده تعیین کننده این است که چه میزان ژل باید در لب ها تزریق شده و تزریق باید به صورت عمقی یا سطحی انجام شود.

لازم به ذکر است که ژل های متشکل از ترکیبات هیالورونیک اسید به دلیل اینکه در اطراف خود آب زیادی جذب می نمایند نیاز به حجم کمتری از ژل به منظور تصحیح فرورفتگی ها و چین ها دارند.

برای انجام روش تزریق ژل به لب ها ابتدا موضع مورد نظر توسط مواد مخصوص بی حس شده سپس با الکل یا محلول ضد میکروبی تمیز می گردد.

در مرحله بعدی پزشک ژل را توسط سوزن هایی بسیار ظریف و مخصوص در جهات و زوایایی درست در لایه پوستی مورد نظر تزریق می نماید.

مزایای تزریق ژل لب

تزریق ژل به لب ها مزایای بی شماری دارد که از این بین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ماندگاری قابل قبول: با وجود اینکه نتیجه تزریق ژل به لب همیشگی نیست اما ماندگاری آن حدوداً 6 ماه بوده و رضایت بخش است.
  • کبودی کمتر: ورم و کبودی ناشی از تزریق ژل های هیالورونیک اسید کمتر از فیلرهای دیگر می باشد.
  • کنترل آسان حجم لب: پزشک به راحتی قادر به کنترل حجم لب بوده و به این ترتیب نتایج دلخواه از تزریق ژل را رقم خواهد زد.
  • پایین بودن احتمال بروز آلرژی: به دلیل اینکه مواد سازنده ژل ها در بدن خود افراد به طور طبیعی وجود دارند لذا احتمال ایجاد حساسیت ناشی از آن ها در افراد بسیار کم است.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر