آخرین مقالات

اشتراک گذاری

زاویه سازی فک

زاویه سازی فک بدون جراحی

در حال حاضر در میان زنان و مردان داشتن صورتی V شکل ، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است ؛ از این رو عمل زاویه سازی فک ، جزء شایع ترین عمل های زیبایی محسوب می شود و سبب لاغرتر ، زیباتر و جذاب تر به نظر رسیدن چهره می شود. ( کانتورینگ صورت )

بسیاری از افراد از انجام جراحی وحشت داشته و از عوارض آن می ترسند ، برای این دسته از مردم ، انجام زاويه سازي فک بدون جراحی که نیاز به برش و بخیه ندارد ، می تواند گزینه مناسبی باشد.

زاویه سازی صورت و فک ، به روش های متفاوتی انجام می گیرد که در ذیل در ارتباط با آن ها توضیح داده شده است.

 

زاویه سازی فک

 

زاويه سازي فک با تزریق ژل

در این روش ، پزشک با استفاده از تزریق ژل ، اقدام به برجسته کردن برخی از نواحی صورت همچون چانه کرده و بدین ترتیب منجر به اصلاح زاویه صورت و فک می شود.

زاویه سازی فک با تزریق چربی

تزریق چربی ، تاثیر به سزایی در خط فک داشته و سبب تناسب آن با سایر اعضا صورت می شود و هم چنین می توان با تزریق چربی ، منجر به افزایش برجستگی چانه نیز شد.

 

 

هزینه زاويه سازي فک

افراد به منظور اطلاع از هزینه عمل زاويه سازي فک ، باید به پزشک مراجعه نمایند ؛ چرا که هزینه آن بسته به پارامترهای متفاوتی از هر فرد به فرد دیگر متغیر می باشد.

از جمله این پارامتر ها می توان به میزان انتظارات فرد و دستمزد پزشک اشاره کرد. بدیهی است که هرچه میزان ژل مصرفی برای تحقق انتظارات فرد بیشتر باشد هزینه زاویه سازي فک بیشتر خواهد بود.

با مراجعه به مطب دکتر ارشیا عبداللهی فرد می توانید از هزینه دقیق این روش زیبایی آگاه شوید. همچنین در صورت تمایل می توانید با مراجعه به صفحه رسمی اینستاگرام ایشان نمونه کارهای شان را مشاهده کنید.

 

 

دکتر عبداللهی فرد

عضو انجمن لیزر پزشکی ایران

 

نظرات

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات