لیزر موهای زائد در تهران

همه چیز در مورد لیزر موهای زائد در تهران

لیزر موهای زائد در تهران : حذف موهای زائد به وسیله لیزر ، توسط میلیون ها زن و مردی که در آرزوی رهایی از شر موهای اضافی و استفاده از روش های مختلف موقتی برای از بین بردن موهای زائد هستند، مورد استفاده قرار می گیرد.

 

لیزر موهای زائد در تهران

 

لیزر موهای زائد چگونه عمل می کند؟

طول موج های نور تولید شده توسط دستگاه لیزر، به شکلی بی خطر در صدها فولیکول به طور همزمان در یک پالس واحد نور جذب می شود. این پالس تنها کسری از ثانیه طول می کشد ولی به سرعت موی موجود را تبخیر می کند. حرارت کنترل شده، قابلیت تولید مو توسط فولیکول را غیر فعال کرده و نتایج ماندگاری را بر جای می گذارد.

مزایای لیزر موهای زائد

  • ظاهری زیبا:

لیزر موهای زائد می تواند به شما در لذت بردن همیشگی از پوستی صاف کمک کند. دیگر در بین دوره های رشد مو کلافه نمی شوید. اگر از تیره دیده شدن فولیکول های موهایی که به تازگی با تیغ از روی پوست جدا شده اند رنج می برید، لیزر می تواند به ناپدید شدن همیشگی آن ها کمک کند.

  • صرفه جویی در هزینه:

 لیزر موهای زائد در تهران ممکن است پر هزینه به نظر برسد، ولی در گذر زمان در هزینه زیادی صرفه جویی می کند. در مدت زمان طولانی، لیزر موهای زائد هزینه کمتری را در مقایسه با نیاز به صرف هزینه مستمر برای وکس کردن، الکترولیز و دیگر روش های از بین بردن موهای زائد به شما تحمیل خواهد کرد. به علاوه از دیدن مقرون به صرفه بودن هزینه لیزر موهای زائد شگفت زده می شوید.

  • صرفه جویی در زمان:

هر زن باید در طول سال حداقل 52 ساعت زمان را صرف پاک کردن موهای زائد با تیغ کند. دیگر تمیز کردن روزانه موهای زائد با تیغ و وکس کردن ماهانه را کنار بگذارید.

تفاوت بین IPL ولیزر چیست؟

IPL اقدامی برای از بین بردن موهای زائد است که نشان لیزر را دارد ولی در واقع در آن از لیزر استفاده نمی شود.این روند برای موقعیت های مختلف پوستی از قبیل لکه های سیاه مفید می باشد، ولی تحقیقات بالینی و تجربه نشان داده است که یک لیزر واقعی راه حل دائمی تری برای از بین بردن موهای زائد می باشد.

چه تعداد درمان لیزر موهای زائد مورد نیاز است؟

سه چرخه اصلی رشد موهای زائد وجود دارد: آناژن، کاتاژن و تلوژن.

لیزر موهای زائد بر روی مو در فاز رشد آناژن اثر می گذارد. بنابراین به منظور از کار انداختن هر دسته مو در زمان ورود آن به فاز رشد فعال، بیمار باید چند دوره درمان را سپری کند. تعداد میانگین درمان ها برای بیشتر نواحی، 6 تا 8 دوره است.

صورت معمولاً به درمان های مکرر (در فواصل 4 تا 6 هفته ای) نیاز دارد در حالیکه پاها و کمر به درمان های کمتری نیاز دارند.

مطالعات نشان می دهد که بسیاری از بیماران می توانند به کاهش موی 85 تا 95 درصدی دست پیدا کرده و درصد باقی مانده موها، نرم تر و روشن تر خواهند بود.

اقدامات قبل و بعد از لیزر موهای زائد

  • قبل از درمان موهای زائد را با تیغ پاک کنید به طوری که انرژی بتواند فولیکول های مو را مورد هدف قرار داده و بر روی سطح پوست هدر نرود.
  • از وکس یا اپیلاسیون کردن یا برداشتن موهای زائد با موچین حداقل به مدت 6 هفته قبل از اولین جلسه در سراسر دوره درمان خودداری کنید. ریشه مو باید به منظور مورد هدف قرار گرفتن توسط لیزر در پوست باقی بماند تا لیزر به رنگدانه مو حمله کند.
  • به مدت 4 هفته قبل از درمان، از برنزه کردن پوست خودداری کنید. برنزه کردن، ملانوسیت های پوست را فعال کرده، انرژی لیزر زیادی را در سطح پوست جذب کرده و به طور بالقوه باعث معکوس شدن واکنش ها می شود.
  • بعد از درمان اندکی قرمزی و تورم در ناحیه درمان بر روی پوست باقی می ماند که ظرف چند هفته فروکش می کند. به کارگیری کمپرس های سرد و آلئوورای خالص خنک شده به تسکین پوست کمک می کند.
  • ناحیه درمان را تمیز نگه دارید و در زمان بیرون رفتن از منزل، از کرم ضد آفتاب با SPF30  استفاده کنید.
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر