لیفت ابرو با نخ

روش لیفت ابرو با نخ

بالا بردن یا لیفت ابرو با نخ از جمله تکنیک های زیبایی است که با هدف رفع افتادگی ابرو و زیباتر شدن چهره انجام می شود. اگر بارها از اطرافیان شنیده اید که ابروهای تان درهم است و چهره ای عبوس و عصبانی دارید با انجام روش لیفت ابرو می توانید این مشکل را برطرف کرده، چهره ای شاداب و بشاش داشته باشید.

 

لیفت ابرو با نخ

 

دلیل افتادگی ابروها چیست؟

مشکل افتادگی ابرو در برخی از افراد به طور مادرزادی می باشد به نحوی که از بدو تولد به آن دچار بوده و این امر موجب کاهش اعتماد به نفس شان می شود. زیرا ابرو یکی از بخش های مهم صورت بوده و وجود کمی ایراد در حالت آن ها تغییرات زیادی را در کل چهره ایجاد می نماید.

همچنین افتادگی ابرو ممکن است در اثر افزایش سن و کاهش میزان تولید الاستین و کلاژن و خاصیت الاستیته پوست ایجاد شده باشد. دلیل بروز این عارضه هرچه که باشد جای نگرانی نیست زیرا با روش لیفت ابرو می توان آن را برطرف نموده و به نتایج بسیار درخشانی دست پیدا کرد.

لازم به ذکر است که با انجام این روش علاوه بر افتادگی ابرو می توان چین و چروک های موجود در پیشانی و اطراف چشم را نیز تا حد زیادی برطرف کرد.

مزایای لیفت ابرو با نخ نسبت به جراحی لیفت ابرو

لیفت ابرو با دو روش جراحی و لیفت با نخ قابل انجام است که امروزه بیشتر افراد به دلیل مزایای بیشماری که روش لیفت با نخ نسبت به روش جراحی دارد از این روش برای بالا بردن ابروهای خود و رفع افتادگی آن ها بهره می گیرند. از جمله این مزایا می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • برای انجام روش لیفت ابرو با نخ نیازی به بیهوش کردن فرد نیست.
  • در این روش برای ایجاد تغییرات مورد نیاز هیچگونه برشی به وسیله تیغ جراحی بر روی پوست ایجاد نمی شود.
  • بعد از اتمام تکنیک لیفت با نخ جای هیچگونه برش و بخیه ای بر روی پوست باقی نمی ماند.
  • کاملاً ایمن بوده و تهاجمی نیست.
  • دوران نقاهت آن بسیار کوتاه بوده و نیار به رعایت مراقبت های خاصی ندارد.
  • مقرون به صرف بوده و برای انجام آن نیاز به صرف هزینه های گزاف نیست.
  • نتیجه آن همیشگی نیست. از همین رو اگر فرد از نتایج به دست آمده رضایت نداشت می تواند بعد از  برگشتن ابروها به حالت عادی نسبت به انجام مجدد آن اقدام نکند. در صورتی که نتایج به دست آمده از جراحی همیشگی بوده و فرد در صورت عدم رضایت از نتیجه ناچار به تحمل آن است.​
ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر