لیفت با نخ

لیفت با نخ

لیفت با نخ : گذر زمان و افزایش سن ، سبب پیری و بروز مشکلاتی هم چون شل شدگی و افتادگی پوست صورت می شود و این موضوع سبب کاهش اعتماد به نفس بسیاری از افراد شده است ، به همین علت آن ها همواره به دنبال راهی جهت بازگرداندن جوانی از دست رفته خود هستند ؛ لیفت با نخ ، یکی از بهترین و موثرترین روش های جوانسازی و ضد پیری می باشد ؛ که سبب افزایش کلاژن سازی در پوست شده و به رفع شل شدگی و افتادگی پوست می پردازد.

لیفت با نخ

افزایش سن ، سبب کاهش کلاژن و الاستین پوست شده و بدین ترتیب پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و دچار افتادگی می شود ، مرور زمان علاوه بر موارد فوق سبب بروز چین و چروک های پوستی نیز خواهد شد ؛ عمل لیفت با نخ ، سبب افزایش کشیدگی و استحکام پوست شده و بدین ترتیب افتادگی پوست را رفع کرده و سبب جوان تر به نظر رسیدن افراد خواهد شد.

لیفت با نخ چیست ؟

برای انجام عمل لیفت با نخ ، نیاز به بیهوشی عمومی نبوده و تحت بی حسی موضعی انجام می شود ؛ پس از بی حس شدن صورت بیمار ، حفره های ظریفی بر روی نواحی که نیاز به لیفتینگ دارند ، ایجاد شده و از طریق آن ها سوزن و نخ های مخصوص لیفتینگ ، وارد بافت زیرین صورت شده و پوست را به سمت بالا می کشد.

در این روش از جوانسازی ، هیچ گونه برش و بخیه ای بر روی سطح خارجی پوست صورت بیماران ایجاد نمی شود.

امکان انجام لیفتینگ به روش نخ ، برای بسیاری از نواحی صورت هم چون ابرو ، خط فک ، گونه ، خط لب ، گردن ، ناحیه میانی صورت و غیره وجود دارد.

لازم به تذکر است بیماران پس از انجام عمل لیفتینگ با نخ ، نیاز به استراحت طولانی مدت نداشته و می توانند به انجام فعالیت های شخصی خود بپردازند.

نتیجه عمل لیفتینگ با نخ ، دستیابی به پوستی محکم و جوان می باشد.

مزایای لیفت با نخ

  • کاهش چین و چروک های پوستی
  • رفع افتادگی و شل شدگی پوست
  • کاهش اثرات پیری
  • قابل مشاهده بودن نتایج بلافاصله پس از انجام
  • بدون نیاز به ایجاد برش
  • بدون عوارض

عوارض لیفتینگ با نخ

در صورتی که عمل لیفتینگ با نخ ، توسط پزشک مجرب و چیره دست انجام شده باشد و بیماران نیز نکات و مراقبت های پس از آن را رعایت کرده باشند ، این روش سبب بروز هیچ گونه عوارضی در آن ها نخواهد شد ؛ اما در غیر این صورت ، احتمال بروز عوارضی هم چون خونریزی ، عفونت ، غیر قرینگی ، بی حسی ، حرکت نخ ها و غیره در بیماران وجود خواهد داشت ؛ بنابراین جهت جلوگیری از بروز خطرات این روش از جوانسازی ، به پزشک ماهر و زبده مراجعه کرده و نسبت به رعایت مراقبت های پس از آن سهل انگاری نکنید.

لیفت با نخ

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد ؟

سوال بسیاری از افراد که قصد انجام لیفتینگ صورت به روش نخ را دارند ، در این باره می باشد که لیفتینگ صورت با نخ چقدر دوام دارد ؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که نتیجه لیفتینگ صورت با نخ ، بسته به سبک زندگی افراد متفاوت می باشد ؛ اما به طور میانگین می توان گفت این روش از جوانسازی پوست صورت ، بین 12 الی 18 ماه ماندگاری خواهد داشت.

مراقبت بعد از لیفت با نخ

  1. پس از انجام لیفتینگ ، به بیماران توصیه می شود تا مدتی از استعمال دخانیات و مصرف الکل خودداری کنند ؛ چرا که مصرف این موارد سبب کاهش خونرسانی به بافت های درمانی می شود.
  2. بعد از انجام لیفت صورت با نخ ، بیماران باید تا مدتی از انجام برخی از فعالیت ها که سبب افزایش فشار خون می شود ، خودداری کنند.
  3. در اکثر مواقع افرادی که عمل لیفتینگ به روش نخ را انجام داده اند ، پس از گذشت 1 روز می توانند به انجام فعالیت های شخصی خود بپردازند.
  4. بیماران باید توجه کنند که جهت رفع کبودی و تورم ناشی از عمل لیفت با نخ ، از قرار دادن مستقیم کمپرس های یخ و حرارتی بر روی صورت خود پرهیز کنند ؛ چرا که انجام این کار به بافت های تشکیل شده بر روی پوست آسیب خواهد رساند.

قیمت لیفت با نخ

هزینه لیفتینگ صورت با نخ ، بسته به عوامل بسیاری تغییر می کند ؛ از این رو افرادی که تصمیم به انجام عمل لیفت با نخ را دارند ، بهتر است جهت آگاهی از هزینه آن به پزشک مراجعه نمایند.

پاسخ

Call Now Buttonتماس با دکتر