آخرین مقالات

اشتراک گذاری

لیفت با نخ

 گذر زمان و افزایش سن ، سبب پیری و بروز مشکلاتی هم چون ، شل شدگی و افتادگی پوست صورت می شود و این موضوع ، سبب کاهش اعتماد به نفس بسیاری از افراد شده است ، به همین علت آن ها همواره به دنبال راهی جهت بازگرداندن جوانی از دست رفته خود هستند ؛ لیفت با نخ ، یکی از بهترین و موثرترین روش های جوانسازی و ضد پیری می باشد ؛ که سبب افزایش کلاژن سازی در پوست شده و به رفع شل شدگی و افتادگی پوست می پردازد. برای انجام لیفت صورت با نخ ، پیشنهاد می کنیم به بهترین دکتر جوانسازی تهران دکتر ارشیا عبداللهی فرد مراجعه کنید.

 

 

لیفت با نخ - دکتر عبداللهی فرد

 

لیفت صورت با نخ

افزایش سن ، سبب کاهش کلاژن و الاستین پوست شده و بدین ترتیب پوست ، خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و دچار افتادگی می شود ، مرور زمان علاوه بر موارد فوق سبب بروز چین و چروک های پوستی نیز خواهد شد. عمل لیفت با نخ ، سبب افزایش کشیدگی و استحکام پوست شده و بدین ترتیب افتادگی پوست را رفع کرده و سبب جوان تر به نظر رسیدن افراد خواهد شد.

لیفت با نخ چیست ؟

برای انجام ليفت با نخ ، نیاز به بیهوشی عمومی نبوده و تحت بی حسی موضعی انجام می شود ؛ پس از بی حس شدن صورت بیمار ، حفره های ظریفی بر روی نواحی که نیاز به لیفتینگ دارند ، ایجاد شده و از طریق آن ها سوزن و نخ های مخصوص لیفتینگ ، وارد بافت زیرین صورت شده و پوست را به سمت بالا می کشد. در این روش از جوانسازی پوست ، هیچ گونه برش و بخیه ای بر روی سطح خارجی پوست صورت بیماران ایجاد نمی شود. امکان انجام لیفتینگ به روش نخ ، برای بسیاری از نواحی صورت هم چون ابرو ، خط فک ، گونه ، خط لب ، گردن ، ناحیه میانی صورت و غیره وجود دارد. لازم به تذکر است ، بیماران پس از انجام عمل لیفت با نخ ، نیاز به استراحت طولانی مدت نداشته و می توانند به انجام فعالیت های شخصی خود بپردازند. نتیجه عمل لیفتینگ با نخ ، دستیابی به پوستی محکم و جوان می باشد.

مزایای لیفت با نخ

 • کاهش اثرات پیری
 • بدون نیاز به ایجاد برش
 • کاهش چین و چروک های پوستی
 • رفع افتادگی و شل شدگی پوست
 • قابل مشاهده بودن نتایج بلافاصله پس از انجام

✔ لیفت و زاویه سازی صورت با نخ تحت نظر دکتر عبداللهی فرد در تهران 

 

زیبا جویان چه زمانی می توانند مراقبت های پوستی گذشته خود را مجددا آغاز کنند؟

تنها با گذشت 48 ساعت از پروسه جوانسازی لیفت با نخ ، افراد می توانند بسیار با دقت و بدون لمس بسیار زیاد نواحی مورد نظر صورت خود را بشویند و خشک کنند. به همین منظور تا بهبودی کامل و نظر پزشک آغاز فرایند پاکسازی پوست ممنوع بوده زیا می تواند ، عوارضی را با خود به همراه داشته باشد تا از میزان نتیجه نهایی آن بکاهد.

نتیجه نهایی این تکنیک چه زمانی مشخص می شود؟

جالب است بدانید که بعد از لیفت با نخ ، شما زیبا جویان عزیز بلافاصله با تاثیرات بی نظر و فوق العاده این پروسه آشنا خواهید شد.

آیا می توان مجدد از این پروسه بهرمند شد؟

در جلسات مشاوره و بعد از انجام بررسی های لازم ، تکرار مجدد پروسه جوانسازی لیفت با نخ هر یک سال یک بار مانعی ندارد و می توان به منظور حفظ تداوم نتایج حاصل از لیفت اولیه صورت ، از این تکنیک مجدد استفاده کرد.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای لیفت با نخ هستند؟

 1. افرادی با صورتی استخوانی
 2. وجود غبغب به علت انباشته شدن چربی
 3. بروز چین و چروک در اطراف بینی و لب ها
 4. در صورت وجود خط های عمیق بر روی پوست
 5. افراد در سنین بالای40 سال، به علت افتادگی پوست
 6. افرادی با سلامت جسمانی کامل بدون سابقه بیماری حاد
 7. در صورت جا به جا شدن چربی در صورت، به علت کاهش وزن

نکته: بهتر است بدانید، که با افزایش سن میزان کلاژن تولید شده پوست به مرور کاهش می یابد.

عوارض لیفتینگ با نخ

در صورتی که عمل لیفت با نخ ، توسط پزشک مجرب و چیره دست دکتر ارشیا عبداللهی فرد در تهران انجام شده باشد و بیماران نیز نکات و مراقبت های پس از آن را رعایت کرده باشند ، این روش سبب بروز هیچ گونه عوارضی در آن ها نخواهد شد ؛ اما در غیر این صورت ، احتمال بروز عوارضی هم چون خونریزی ، عفونت ، غیر قرینگی ، بی حسی ، حرکت نخ ها و غیره در بیماران وجود خواهد داشت ؛ بنابراین جهت جلوگیری از بروز خطرات این روش از جوانسازی ، به پزشک ماهر و زبده مراجعه کرده و نسبت به رعایت مراقبت های پس از آن سهل انگاری نکنید.

انواع خدمات لیفت با نخ

 •  بینی: فرم دهی بینی
 •  غبغب: از بین برنده غبغب
 •  فک و چانه: زاویه سازی فک و چانه
 • ابرو: از بین برنده چین و چروک اطراف ابرو
 •  پوست: بر طرف کننده افتادگی و جوان سازی
 • شقیقه: کشیدگی پوست، کشیده شدن چشم ها و ابرو

انواع نخ لیفت

نخ جذبی : نخ های جذبی مورد استفاده در لیفت با نخ صورت با گذشت زمان و به مرور جذب پوست می شوند. سلول های پوست اطراف نخ های جذبی تقسیم و مستقر شده و در نهایت بدون نشان دادن واکنش منفی به بدن جذب می شود.

نخ های غیر جذبی : نخ های غیر جذبی در مشکلات شدید پوستی بسیار کاربرد دارند. جنس این نخ ها معمولا از فیبرهای سنتتیک و یا طلا بوده که تا آخر عمر در زیر پوست باقی می مانند.

نخ های ترکیبی : نوع دیگری از نخ های لیفت ترکیبی نام دارد، که بخشی از آن جذب بافت ها و بخش دیگری در زیر لایه نازکی از پوست باقی می ماند. این نخ ها در داخل پوست به هیچ عنوان دیده نشده و مشکلی به وجود نمی آورند.

برای چه قسمت هایی از صورت می توان لیفت با نخ انجام داد؟

لیفت با نخ تقریباً در تمام نواحی صورت ، قابل اجرا می باشد:

 • ابروها ، که به دلایل مختلف، دچار افتادگی شده اند.
 • فک و چانه ، که از بین بردن چین و چروک‌های شکل گرفته در آنها با استفاده از لیفت با نخ نتیجه بسیار مثبتی می دهد.
 • بینی ، که امروزه لیفت کردن آن با نخ ، بعنوان یک فرایند کاربردی ، بسیار مود استقبال می باشد.
 • پوست صورت ، بعنوان اولین بخشی که در تعاملات رو در رو ، توجه فرد مقابل را به خوا جلب می کند و لیفتینگ با نخ می تواند آن را شاداب و جوان تر نشان دهد.
 • شقیقه ، که اجرای لیفت با نخ ، می تواند در بهبود فرم چشم‌ها علاوه بر رفع چین و چروک های ان موثر واقع شود.
 • گونه ها ، که تحت تاثیر عوامل ژنتیکی یا بالا رفتن سن ، دچار افتادگی شده و لیفت کردن آنها با نخ می تواند این بخش از صورت را جوان تر نشان دهد.

لیفت با نخ به چه افرادی توصیه نمی شود؟

 1. افراد مبتلا به بیماری های خود ایمنی
 2. افرادی با مصرف داروهای ضد انعقاد خون
 3. افراد تحت درمان، به روش شیمی درمانی
 4. افراد مبتلا به بیماری ها و عفونت های پوستی
 5. زمینه به وجود آمدن برآمدگی بعد از التیام زخم
 6. افراد مبتلا به اختلالات خونی، ناهنجاری های پلاکت

تاثیرات فوق العاده لیفت صورت با نخ چیست؟

 • رفع افتادگی پوست

بهتر است بدانید که این پروسه جوانسازی لیفت با نخ با هیچ گونه برشی انجام می شود. به همین منظور تنها پزشک متخصص با ایجاد برخی تغییرات لازم در زیر پوست ، پوست صورت افراد را به سمت بالا می کشد. در این فرایند پزشک خوب و ماهر دکتر عبداللهی فرد در تهران ، به جای برش و جدا کردن پوست های اضافی ، با استفاده از نخ های مخصوص باقی مانده پوست زیبا جو را جمع کرده و در نهایت سفت می کند.

 • افزایش کلاژن سازی پوست

یکی دیگر از مزیت های این نخ ها در پروسه لیفت با نخ علاوه بر کشش و سفت کردن پوست ، کند کردن روند پیری و مبارزه با عوامل موثر آن نیز می باشد. در این پروسه پوست به علت تحریک شروع به کلاژن سازی و ترمیم بافت ها خواهد کرد.
نکته: این مرحله از لیفت صورت با نخ برای زیبا جو و پزشک اهمیت بسیاری دارد ، زیرا کلاژن یک فاکتور مهم و اساسی در جوانسازی و زیبایی پوست می باشد.

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد ؟

سوال بسیاری از افراد که قصد انجام لیفتینگ صورت به روش نخ را دارند ، در این باره می باشد که لیفت با نخ چقدر دوام دارد ؟ دکتر خوب لیفت صورت با نخ در تهران اینگونه پاسخ می دهد که نتیجه لیفتینگ صورت با نخ ، بسته به سبک زندگی افراد متفاوت می باشد ؛ اما به طور میانگین می توان گفت این روش از جوانسازی پوست صورت ، بین 12 الی 18 ماه ماندگاری خواهد داشت.

عوامل تاثیر گذار بر ماندگاری لیفت کردن صورت با نخ

ماندگاری لیفتینگ صورت با نخ به عوامل مختلفی از جمله موارد زیر وابسته است:
نوع نخ لیفت : با توجه به موجود بودن انواع متنوعی از این محصول با کیفیت‌های مختلف ، انتخاب یک نمونه خوب توسط پزشک ، در ماندگاری نتیجه ، تاثیر گذار است.
خاصیت الاستین یا ارتجاعی پوست : الاستین بعنوان نوعی پروتئین خاصیت ارتجاعی پوست را کنترل می‌کند و کمیت بیشتر آن در پوست باعث ماندگاری بیشتر نتیجه به دست آمده از فرایند لیفت با نخ بیشتر می‌شود.
کیفیت نگهداری و مراقبت بعد از اجرای فرایند توسط بیمار ، در میزان ماندگاری آن موثر است. به این معنی که هرقدر در مراقبت و حفظ و نگهداری نتیجه خلق شده به دست پزشک ، کوشاتر و حساس تر و سخت‌گیرتر باشید، ماندگاری لیفت شما نیز بیشتر می شود..

 

 

اقدامات قبل از لیفت صورت با نخ

اقدامات قبل از لیفت با نخ دربرگیرنده نکات و دستورالعمل هایی است که افراد با انجام آن ها پیش از این روش جوانسازی پوست نه تنها تا حد زیادی رضایت بخش بودن نتایج به دست آمده را تضمین می نمایند بلکه از بروز عوارض احتمالی بعد از آن جلوگیری می نمایند.

بهترین پزشک را انتخاب کنید

با توجه به فراگیر شدن روش های جوانسازی پوست همچون روش لیفت با نخ ، پزشکان زیادی اقدام به برپایی مطب ها و کلینیک های زیبایی و ارائه خدمات جوانسازی به افراد می پردازند که البته همه آن ها از تخصص لازم برخوردار نیستند. حتی امروزه با برخی سالن های زیبایی و آرایشی مواجه می شویم که روش هایی همچون لیزر موهای زائد ، تزریق بوتاکس، ژل و غیره را با هزینه های کمتر برای افراد انجام می دهند که در بیشتر موارد به دلیل عدم بهره گیری از تکنیک های مناسب و مواد مرغوب با نتایج مخرب و عوارض وحشتناکی برای افراد همراه می باشد. از همین رو در صورتی که خواستار دستیابی به نتایج درخشان از این روش هستید باید زمان لازم را برای انتخاب پزشک خود صرف نمایید که در ذیل به تعدادی از ویژگی های یک پزشک خوب اشاره کرده ایم.

ویژگی های بهترین پزشک

 • با وجدان بوده و صرفاً به منافع مالی خود فکر نمی کند. او این روش را تنها برای افرادی انجام می دهد که از مطلوب بودن نتایج برای آن ها اطمینان داشته باشد.
 • زمان لازم را برای آگاهی از توقعات بیمار صرف نموده و از او در مورد انتظاراتش از نتیجه روش جوانسازی لیفت با نخ سوال می نماید.
 • وضعیت سلامت روحی و جسمی بیمار را بررسی می کند.
 • علاوه بر اینکه قدرت تصور بالایی دارد بر اصول ریاضی و زیبایی شناسی نیز به طور کامل اشراف دارد.
 • مطب یا کلینیک او محیط تمیز و آرامی داشته و در آن از به روزترین و پیشرفته ترین ابزارها و دستگاه های روز دنیا بهره گرفته می شود.
 • از مرغوب ترین و بهترین برندهای مواد برای انجام انواع روش های جوانسازی استفاده می کند.
 • با صبوری به سوالات بیماران پاسخ داده و برخورد خوبی با آن ها دارد.
 • سابقه درخشانی در زمینه انجام تکنیک لیفت با نخ دارد و غیره…

✨ لیفت صورت با نخ تحت نظر دکتر ارشیا عبداللهی فرد در تهران 

مراقبت های قبل از روش لیفت با نخ

 1. تمامی انتظاراتی که از نتیجه دارید را با پزشک تان در میان بگذارید.
 2. در صورت مصرف داروهای خاص یا ابتلا به بیماری های مزمن حتماً این موضوع را با پزشک خود مطرح کنید.
 3. بهتر است هنگام مراجعه به مطب اقدام به آرایش نکنید و با صورتی بدون آرایش به مطب مراجعه نمایید.
 4. مصرف داروهای رقیق کننده خون همچون آسپرین، الکل و دخانیات را حدود 1 هفته قبل از لیفت قطع نمایید.

چگونگی انجام پروسه زیبایی لیفتینگ با نخ

برای آغاز فرایند زیبایی لیفت با نخ در ابتدا پزشک خوب و با تجربه دکتر عبداللهی فرد در تهران ، نواحی ورود و خروج و همچنین مسیر های عبور نخ را نشانه گذاری خواهد کرد ، سپس این نواحی مشخص شده را سوراخ می کند و با استفاده از سوزن هایی مخصوص و تو خالی آن ها را وارد چربی زیر پوست می کند. سپس اقدامات لازم به منظور کشیدگی و فرم دهی پوست انجام می شود. نخ های مورد استفاده در این تکنیک بسیار نازک و غیر قابل مشاهده هستند که به مرور زمان جذب بدن می شوند.

نکته: بهتر است بدانید به علت ظرافت بسیار بالای این سوزان ها هیچ گونه جراحت بر روی پوست ایجاد نخواهد شد.

آیا کوچک کردن بینی بدون جراحی و با لیفت نخ امکان پذیر است؟

یکی از تکنیک های فوق العاده پر طرفدار ، تغییر ظاهر بینی و خوش فرم کردن آن با استفاده از نخ های لیفت می باشد. این پروسه نیاز به جراحی های پر تهاجم نداشته و در یک اقدام کوتاه مدت افراد می توانند به ساختار بینی زیبای خود دست یابند. در صورتی که تمایل به انجام تغییرات بسیار جزئی بر روی بینی خود دارید و نمی خواهید بینی خود را با تیغ جراحی زیبا و خوش فرم تر کنید ، لیفت با نخ یکی از بهترین اقدامات توصیه شده از جانب پزشک برای شما زیبا جویان عزیز می باشد.

چه زمان بعد از لیفت صورت با نخ باید به پزشک مراجعه کنیم؟

در صورت مشاهده ترشحات سبز یا قرمزی در محل عمل ، یا در صورت تداوم ورم بیش از ۴۸ ساعت و یا احساس سردردهای مداوم لازم است موارد را به پزشک اطلاع دهیم.

چه نواحی در صورت ، نقاط هدف لیفت صورت با نخ هستند؟

لیفت صورت با نخ برای اصلاح افتادگی و شل شدگی پوست در نواحی مختلف صورت به کار می رود. این مناطق اغلب شامل چانه و خط فک، خط ابرو، ناحیه زیر چشم و پیشانی و گونه‌ها می باشد.

چه نوع نخ لیفتی در فرایند لیفتینگ صورت با نخ به کار می رود؟

 

 • نخ کاگ نوعی از نخ مورد استفاده برای لیفتینگ می باشد که ردی از خود بر جا نگذاشته و زمان بهبودی آن کوتاه است.
 • نخ pdo نوع دیگری از دیگر از نخ‌های مورد استفاده در فرایند لیفت کردن صورت با نخ است که به محض ورود به بافت‌ باعث جمع شدن پوست و رشد سلول‌های فیبروبلاست می‌شود.
 • نخ سیلوئت نوع دیگر نخ مورد استفاده در این فرایند قابلیت جذب کامل داشته و برای اصلاح پوست صورت و گردن استفاده می‌شود.

راهکارهای کاهش ورم صورت بعد از لیفت با نخ

 

 • گذاشتن کمپرس سرد روی ناحیه درمان در فواصل زمانی 10 الی 15 دقیقه ای
 • اجتناب از خوابیدن روی سطح صاف و قرار دادن سر در جایگاه بالاتری نسبت به قلب با استفاده از چند بالش
 • پرهیز از فعالیت های فیزیکی و ورزش های سنگین یا هر فعالیت دیگری که باعث افزایش ضربان قلب شود.
 • نوشیدن آب به میزان کافی برای کمک به جریان بهتر خون و کمک به کاهش تجمع مایعات و جلوگیری از ورم
 • مصرف مسکن های توصیه شده توسط پزشک و سایر داروها از قبیل کورتیکواستروئید ها و داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی
 • دنبال کردن رژیم غذایی سالم حاوی میوه و سبزیجات، منابع پروتئینی کم چرب و غلات، مواد مغذی و آنتی اکسیدان های کافی
 • پرهیز از مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی تا چند هفته پس از عمل
 • ماساژ آهسته البته با مشورت با پزشک

مراقبت بعد از این تکنیک زیبایی

 1. پس از انجام لیفتینگ ، به بیماران توصیه می شود تا مدتی از استعمال دخانیات و مصرف الکل خودداری کنند ؛ چرا که مصرف این موارد سبب کاهش خونرسانی به بافت های درمانی می شود.
 2. بعد از انجام لیفت صورت با نخ ، بیماران باید تا مدتی از انجام برخی از فعالیت ها که سبب افزایش فشار خون می شود ، خودداری کنند.
 3. در اکثر مواقع افرادی که عمل لیفتینگ به روش نخ را انجام داده اند ، پس از گذشت 1 روز می توانند به انجام فعالیت های شخصی خود بپردازند.
 4. بیماران باید توجه کنند که جهت رفع کبودی و تورم ناشی از عمل لیفت با نخ ، از قرار دادن مستقیم کمپرس های یخ و حرارتی بر روی صورت خود پرهیز کنند ؛ چرا که انجام این کار به بافت های تشکیل شده بر روی پوست آسیب خواهد رساند.

لیفت با نخ - دکتر ارشیا عبداللهی فرد

هزینه این پروسه زیبایی چقدر است؟

هزینه لیفتینگ صورت با نخ ، بسته به عوامل بسیاری تغییر می کند ؛ از این رو افرادی که تصمیم به انجام عمل لیفت با نخ را دارند ، بهتر است جهت آگاهی از هزینه آن به بهترین پزشک پوست و مو در تهران دکتر عبداللهی فرد مراجعه نمایند.

سوالات متداول در خصوص لیفت با نخ

آیا زیبا جویان می توانند پس از این پروسه جوانسازی دوش بگیرند؟

با توجه به توصیه های پزشک ، افراد نباید تحت هیچ شرایطی بعد از لیفت با نخ ، صورت خود را به مدت 12 ساعت بشویند و آن مرطوب نگه دارند. با گذشته این بازه زمانی بعد از یک استحمام کوتاه مدت به محل جراحی شده توجه کنید و از لمس ردن آن و ایجاد فشار محل های برش خودداری کنید.

نکته: اسکراب و استفاده از ماسک های صورت تا بهبودی کامل ممنوع می باشد.

آیا تکنیک ليفت با نخ دردناک می باشد ؟

این پروسه ممکن است مقداری درد را به همراه داشته باشد زیرا ابتدا نخ را به زیر پوست می فرستند و سپس آنها را می کشند اما با استفاده از مواد بی حسی معمولا پزشکان میزان درد را به حداقل می رسانند.

آیا بعد از انجام لیفت با نخ می توان مجددا ورزش انجام داد ؟

بعد از اینکه لیفتینگ با نخ انجام می دهید ، می توانید بعد از گذشت هفت روز همچنان فعالیت های سبک را ادامه دهید اما سعی کنید فشاری را به نواحی صورت وارد نکنید.از انجام ورزش هایی که نیاز به تحرک بالا دارند مانند بدنسازی باید تا زمانی که پزشک به شما اجازه نداده خودداری کنید.

چه زمان پس از ليفت با نخ می توان آرایش کرد ؟

معمولا با تشخیص پزشک حدود دو روز بعد از انجام لیفت با نخ می توانید از تمامی مواد آرایشی استفاده کنید البته همچنان باید از مالش یا فشار دادن بی جای صورت خودداری کنید.

آیا می توان بعد از انجام لیفت صورت با نخ خیلی زود به روتین پوستی بازگشت؟

معمولا بعد از گذشت 48 ساعت از روند لیفت با نخ ایرادی ندارد که صورت خود را شست و شو دهید . اما حتما به این نکته توجه کنید که از محصولات لایه بردار نمی توانید تا مدت زمانی که بهترین پزشک پوست و مو در تهران دکتر ارشیا عبداللهی فرد اجازه دهد روی پوست استفاده کنید.

آیا نخ های لیفت زیر پوست برای من مشکلی ایجاد نمی کنند؟

بعد از اینکه لیفت با نخ را انجام می دهید ، نخ های زیر پوست می توانند موجب کلاژن سازی پوست شوند. اما نگران نباشید زیرا در نهایت طی فرآیندی به نام هیدرولیز حل می شوند.
نگران نباشید زیرا انجام این روش با نخ یک تکنیک بسیار خوب و کم تهاجم برای جوانسازی است و خطرناک نیست.

بهترین زمان لازم برای انجام لیفت با نخ کی است؟

زمان مورد نیاز برای رفع مشکلات پوستی افراد به میزان چین و چروک، افتادگی و عمق آن بستگی دارد. به طور کلی انجام لیفتینگ با نخ حدود 20 الی30 دقیقه زمان خواهد برد، که نسبت به موارد ذکر شده این زمان متغیر است.

آیا لیفت با نخ در ناحیه صورت همراه با درد خواهد بود؟

این پروسه جوانسازی پوست در ابتدا با استفاده از انواع بی حسی های و داروهای مسکن انجام می شود ، اما به هر حال احساس دردی جزئی در این مواقع دور از انتظار نمی باشد. شما می توانید بعد از لیفت صورت از داروهای مسکن تجویز شده توسط پزشک ، برای کنترل درد خود استفاده کنید.

دکتر عبداللهی فرد

عضو انجمن لیزر پزشکی ایران

 

نظرات

ثبت نام
اطلاع از
guest
2 دیدگاه ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
donya
donya
10 ماه ها گذشته

دکتر عبداللهی فرد لیفت صورت رو بهتره قبل از جراحی بینی انجام بدم یا بعد از جراحی ؟

drabdolahi11
drabdolahi11
10 ماه ها گذشته
پاسخ دادن به  donya

اگر منظور شما لیفت با جراحی است ، امکان انجام همزمان لیفت با جراحی بینی وجود دارد. اما اگر تمایل به لیفت با نخ را دارید ، هم قبل عمل و هم بعد عمل می توانید آن را انجام دهید.